آدرس : مازندران، ساری، خیابان شیخ طبرسی

ایمیل : info@icarus.ir

شماره تماس : 00955 333 011

...Loading

درباره ایکاروس

گروه صنایع چوب ایمان کار وسعت طبرستـان با برند تجاری ایکاروس، فعالیـت خود را از سال 1381 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هـــدف طراحـی علمی، تولید صنعتی و اجرای دکوراسیون، کابینت و سیستم های آشپزخانه، تجهیز و راه اندازی سالن های همایش و آمفی تئاتر، مبلمـان اداری و خـانــگی و … آغاز کرده است.
در طول این سال ها پروژه های چالش برانگیز و تخصصی زیادی توسط این گروه انجام شده است که مهارت و تجربه این شرکت را در طراحی، اجرا و مدیریت پروژه ها و ارائــــه راهکارهای فنی افزایش داده است.
شرکت ایــکاروس دارای گواهینامه استانــدارد بین المـللی TUV ( سلامت انسان و محیط زیست ) و ISO ( مدیریت کیفیت ) می باشد و مطابق با استـانداردهای DIN ( تولید با تکنولوژی برتر ) و EN ( کمیته استاندارد اروپا ) فعالیت می نماید.

صنایع چوبی ایکـاروس بزرگترین تولیدکننده صنایع چوبی در استان مازندران می باشد که مفتخر به دریافت جایزه کارآفرین خلاق در سال 1389 و 1398 به عنـوان مدیریت موفق و  کارآمد گردیده است.

ما به تمام پروژه های خود مفتخریم و
این نتایج افتخارآمیز، نتیجه همکاری
با یک تیم با تجربه و متخصص است.

0 +
کابینت آشپزخانه
0 +
طراحی داخلی
0 +
کمد دیواری
0 +
مبلمان خانگی

موسسه استانــدارد آلمان ( deutsches institut normung ) به اختصار DIN از سال 1917 آغاز بکار کرده است و با بیش از 30,000 عنوان استانـدارد تقریبا تمـامی جوانب تکنولوژی را در بر میگیرد. استانـدارد های این موسسه امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این عنـاوین جـزو استانـداردهای سخت گیــرانه در دنـیاست که اکثر تولید کنندگان بزرگ دنیا از این استانـدارد بـرای تولید محصولات خود استفاده می نمایند.
شرکت صنایع چوبی ایکاروس بزرگترین تولید کننده صنایع چوبی در استان مازندران میباشد که مفتخـر به دریافت جایزه کارآفرین خلاق در ســال 1389 و همچنین تعـاونی برتر کارآفرینی در ســال 1398 از ســوی اداره کل تعـاون، کار و رفاه اجتمـاعی مازنـــدران گردیده است.

تیم ایکاروس

با متخصصان ایکاروس آشنا شوید

شرکت صنایع چوب ایکاروس