آدرس : مازندران، ساری، خیابان شیخ طبرسی

ایمیل : info@icarus.ir

شماره تماس : 00955 333 011

...Loading

کابینت آشپزخانه مدرن

به سبکی از کابینت گفته می شود که در آن سادگی حرف اول را می زند و این جزء ویژگی های اصلی آن می باشد و نقطه مقابل کلاسیک می باشد که در آن خبری از طرح های سلطنتی و اشرافی نیست طرح های این کابینت ها منطبق بر مد روز، بدون دستگیره یا با دستگیره هستند در این سبک دستگیره ها هم ساده می باشند و کابینت ها به صورت یکپارچه قرار می گیرند و درب های جکی و کشو به صورت منظم یا نامنظم براساس سلیقه طراح قرار می گیرد. تغییر کاربری این کابینت ها بسیار ساده تر از کابینت کلاسیک می باشد.

آشپزخانه مدرن به سبک طراحي خاصي گفته مي شود که از زمان حال تا اواسط قرن بيستم را شامل مي شود. مدرن مي تواند اصطلاحي ايهام دار باشد که گاهي اوقات به عنوان متضاد کلمه ي سنتي استفاده مي شود. در واقع چيزي که در چندين سال قبل به عنوان مدرن شناخته مي شده امروزه به عنوان آنتيک شناخته مي شود.

براي تعريف آشپزخانه هاي سبک مدرن مي توانيم به آشپزخانه هايي با کابينت هاي بدون قاب، کابينت با درب هايي که در آن از پانل هاي تخت استفاده شده است اشاره کنيم. وسايل، براق و ساده بوده و خطوط افقي ضخيم است. در واقع اين آشپزخانه عاري از هرگونه تزئين خاص است. در اين آشپزخانه زيبايي و درخشش متريال هاي طبيعي به خوبي ديده مي شود.

پروژه های کابینت مدرن

شرکت صنایع چوب ایکاروس